Patyczaki

Patyczaki wyglądem przypominają patyki. Patyczaki rogate są najczęściej hodowane przez hodowców. W normalnym środowisku patyczaki żyją na liściach eukaliptusa. W pojemniku patyczaki potrzebują patyków lub dużo liści, na których mogą chodzić.
Patyczaki wyłącznie żywią się zieleninom. Spędzają całe swoje życie na drzewach. Uwielbiają liście malin,wiśni oraz róży. Małe patyczaki wykluwają się około półtora miesiąca.
By zapewnić małym patyczakom dobre wykluwanie się, to trzeba nalać do małego pojemnika wody, a na koniec pojemnika położyć gazik i na to położyć jajka patyczaków. Młode patyczaki muszą jeść same liście malin i bluszczu.
Patyczaki muszą mieć codziennie spryskiwane otoczenie. Nie wymagają dużej temperatury,więc domowa temperatura będzie im sprzyjać. Patyczak by wylinieć musi mieć dużą wilgotność.

Poniżej zobaczcie zdjęcia moich milusińskich. Mam już sporą gromadkę. Trzy dorosłe samice i jakieś 45 malutkich, zielonych patyczaków. Wkrótce będę Was na bieżąco informować o tym jak rosną :)

Dominik

Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki


Moje patyczaki

 

50000 Pozostało znaków


Napisz do nas

Ostatnie komentarze

Okiem natury
4 miesięcy 30 days

Nie ma reguły. Twój patyczak nie musi chcieć zjeść swoją wylinkę. To naprawdę nie stanowi problemu. Powodzenia w hodo ...

Anonimowe
4 miesięcy 30 days

Mój patyczak nie chce jeść swoich wylinek. Co msm z tym zrobić?

Anonimowe
5 months 7 days

No!!!! Rewelacja

Eliza
5 months 8 days

Prześliczny jest ten straszyk

Kamila
6 months 26 days

Przepiękne są te liśćce

Facebook